Прімавєра - офіційний дилер Storopack в Україні

Компанія «Прімавєра» є офіційним представником Storopack в Україні. Для наших клієнтів ми створили цей інтернет-ресурс, на якому збираємо найважливішу і актуальну інформацію щодо систем захисної упаковки товарів і їх впровадження в логістичні схеми роботи різних підприємств. Інформація на нашому сайті актуальна для підприємств, що працюють в сегменті інтернет комерції, виробників крихких виробів і фурнітури, фармацевтичним і косметичним компаніям, а також транспортним і логістичним суб'єктам.

Наш сайт містить наступні розділи:
Розділ «продукція» описує пристрій і роботу надувного апарату AIRmove², а також чотири типи плівок, що застосовуються в апараті - Void, Cushion, Bubble, Wrap. Також описані додаткові пристрої, здатні зробити роботу системи AIRmove² більш комфортною.
У розділі «застосування» описані найбільш популярні сфери, в яких використовується надувна захисна обгортка. Проаналізовано й оцінено переваги застосування системи AIRmove² для різних галузей.
Розділ «інформація» містить інструкції, керівництва та навчальні матеріали щодо влаштування та налаштування роботи AIRmove², а так само гарантійні і сервісні положення, умови доставки і оплати. Складено список поширених запитань і відповідей на них.

Ми раді вашому відвідування нашого сайту. Знайомтеся з викладеною інформацією, а якщо виникнуть питання - заповніть форму зворотного зв'язку. Ми дамо найбільш повний і компетентну відповідь.