Плівка Wrap

Плівка Wrap

Переваги захисної упаковки Wrap:

Захисна плівка Wrap має плоско-щілинну структуру і призначена для обгортання предметів які мають великі площини або перекладки шарів товару. Вона захищає матеріали при транспортуванні від впливу вібрації, ударів і подряпини. Наявність перфорованого відривного шва дозволяє швидко і зручно підготувати необхідну кількість пакувального матеріалу без надвитрат і надійно ущільнити товар всередині ящику або коробки.

Плівка Wrap

Сфери застосування плівки Wrap:

Оскільки основне призначення плівки Wrap - упаковка предметів з великими площинами, то вона найбільш доцільна у використанні при транспортуванні керамічних і скляних виробів і посуду, упаковці різних панелей і меблів в розібраному вигляді, кузовних деталей автомобілів.

Характеристики захисної плівки Wrap:

Ширина рулону

400мм +/-5мм             

Товщина плівки

25мкм +/-2мкм

Довжина рулону

350м     

Крок перфорації подушок

175мм                 

Вага рулону

6,75 кг +/-5% 

Діапазон робочих температур

від -20 до + 80 ° C

Відправлення та пакування. 2 рулони плівки AIRmove² Wrap в коробці. 56 коробок на піддоні.

Токсикологічна інформація. Плівка не вступає в реакцію після контакту з очима або шкірою. Не потребує особливих запобіжних заходів при використанні.

Хімічна стабільність. Слід уникати контакту матеріалу з сильними окислювачами і фтором. З плівкою слід працювати і зберігати подалі від прямого вогню і джерел загоряння.

Зберігання та транспорт. Зберігати в сухому місці при температурі навколишнього середовища і нормальному тиску. При правильному зберіганні матеріал придатний до використання протягом 15 місяців (див. дату виготовлення). Матеріал повинен бути захищений від прямих сонячних променів або ультрафіолетового випромінювання при зберіганні.