Плівка Void

Плівка Void

Переваги захисної упаковки Void:

Захисна плівка Void призначена для заповнення порожнього простору всередині тари. Рулон плівки здатний заповнити обсяг 3м куб. Завдяки можливості апарату AIRmove² регулювати щільність надування подушок і дрібного кроку перфорації плівки ви cпакуєте свій вантаж найбільш ефективно і економічно. Тому повітряні подушки Void найбільш оптимально підходять для пакування збірних відправлень або товарів нестандартної форми. Дана захисна упаковка щільно заповнює порожній простір, надійно фіксує предмет в коробці або ящику і оберігає вантаж від ударів і струсів. Плівка гідрофобна - не промокає і не псується від впливу води і вологи.

Плівка Void

Сфери застосування плівки Void:

Оскільки основне призначення захисної плівки Void - це заповнення максимального обсягу порожнечі всередині тари і захист вантажу від ударів, то найбільш раціональним її використовувати підприємствам з виробництва крихкої продукції, кур'єрським службам і компаніям-перевізникам, та при необхідності перевезення вантажів нестандартної форми.

Характеристики захисної упаковки Void:

Ширина рулону

200мм +/-3мм             

Товщина плівки

25мкм +/-2мкм

Довжина рулону

350м     

Крок перфорації подушок

120мм                 

Вес рулона

3,4кг +/-5% 

Діапазон робочих температур

від -20 до + 80°C

Відправлення та пакування. 4 рулони плівки AIRmove² Void в коробці. 56 коробок на піддоні.

Токсикологічна інформація. Плівка не вступає в реакцію після контакту з очима або шкірою. Не потребує особливих запобіжних заходів при використанні.

Хімічна стабільність. Слід уникати контакту матеріалу з сильними окислювачами і фтором. З плівкою слід працювати і зберігати подалі від прямого вогню і джерел загоряння.

Зберігання та транспорт. Зберігати в сухому місці при температурі навколишнього середовища і нормальному тиску. При правильному зберіганні матеріал придатний до використання протягом 15 місяців (див. дату виготовлення). Матеріал повинен бути захищений від прямих сонячних променів або ультрафіолетового випромінювання при зберіганні.