Плівка Cushion

Плівка Cushion

Переваги захисної упаковки Cushion:

Захисна плівка Cushion має гнучку форму стрічки подушок, завдяки чому вона підходить для обгортання більшого діапазону розмірів вантажу. Ідеально підходить для заповнення порожнин в тарі малих і середніх розмірів, а також захисту товарів без додаткової зовнішньої обгортки. Рулон плівки здатний заповнити обсяг 3м куб. Також дану упаковку можна використовувати для заповнення порожнин і фіксації товарів. Плівка гідрофобна - не промокає і не псується від впливу води і вологи.

Плівка Cushion

Сфери застосування плівки Cushion:

Основне призначення плівки Cushion - збереження товарів, що вимагають додатковий захист і предметів без обгортки. Вона найбільш підходить для транспортування рідин в скляній тарі і крихких предметів. Ця упаковка найбільш оцінена підприємствами які займаються доставкою алкогольної продукції, косметики, сувенірів і виробів медичного призначення та препаратів.

Характеристики захисної плівки Cushion:

Ширина рулону

400мм +/-5мм             

Товщина плівки

25мкм +/-2мкм

Довжина рулону

350м     

Крок перфорації подушок

250мм                 

Вага рулону

6,75кг +/-5% 

Діапазон робочих температур

від -20 до + 80 ° C

Відправлення та пакування. 2 рулони плівки AIRmove² Cushion в коробці. 56 коробок на піддоні.

Токсикологічна інформація. Плівка не вступає в реакцію після контакту з очима або шкірою. Не потребує особливих запобіжних заходів при використанні.

Хімічна стабільність. Слід уникати контакту матеріалу з сильними окислювачами і фтором. З плівкою слід працювати і зберігати подалі від прямого вогню і джерел загоряння.

Зберігання та транспорт. Зберігати в сухому місці при температурі навколишнього середовища і нормальному тиску. При правильному зберіганні матеріал придатний до використання протягом 15 місяців (див. дату виготовлення). Матеріал повинен бути захищений від прямих сонячних променів або ультрафіолетового випромінювання при зберіганні.