Плівка Bubble

Плівка Bubble

Переваги захисної упаковки Bubble:

Захисна плівка Bubble має бульбашкову структуру і призначена для захисту крихких виробів від ударів, подряпин при транспортуванні і зберіганні. На відміну від традиційної повітряно-пухирчастої плівки Bubble виготовлена з п'ятишарового поліетилену високого тиску, що робить її незрівнянно міцніше. Спеціальний відривний перфорований шов дозволяє швидко і без додаткових інструментів відокремити необхідну кількість матеріалу. Це прискорює процес упаковки і дозволяє досягти економії витрат матеріалу до 50% в порівнянні з іншими видами обгортки.

Плівка Bubble

Сфери застосування плівки Bubble:

Основне призначення плівки Bubble - обгортання і захист дрібних предметів від ударів і подряпин при транспортуванні, а оптимальний крок перфорації робить це швидким і зручним. Дана упаковка незамінна для обгортання різної крихкої фурнітури або електронних приладів і цифрової техніки. Так само ця плівка користується попитом у магазинів електронної комерції різного напрямку.

Характеристики захисної плівки Bubble:

 

Ширина рулону

400мм +/-5мм             

Товщина плівки

25мкм +/-2мкм

Довжина рулону

350м     

Крок перфорації подушок

160мм                 

Вага рулону

6,75 кг +/-5% 

Діапазон робочих температур

від -20 до + 80 ° C

Відправлення та пакування. 2 рулони плівки AIRmove² Bubble в коробці. 56 коробок на піддоні.

Токсикологічна інформація. Плівка не вступає в реакцію після контакту з очима або шкірою. Не потребує особливих запобіжних заходів при використанні.

Хімічна стабільність. Слід уникати контакту матеріалу з сильними окислювачами і фтором. З плівкою слід працювати і зберігати подалі від прямого вогню і джерел загоряння.

Зберігання та транспорт. Зберігати в сухому місці при температурі навколишнього середовища і нормальному тиску. При правильному зберіганні матеріал придатний до використання протягом 15 місяців (див. дату виготовлення). Матеріал повинен бути захищений від прямих сонячних променів або ультрафіолетового випромінювання при зберіганні.