Про нас

Про нас

Компанія Прімавєра є офіційним представником Storopack в Україні

Будучи зацікавленим в презентації своєї продукції на українському ринку, корпорація Storopack в 2019 році підписала дилерську угоду з ТОВ "Прімавєра". Як офіційний дилер, наша компанія успадковує традиції цього бренду. Наша мета - забезпечити наших клієнтів ідеальним рішенням для створення захисної обгортки для своєї продукції. І як провідні фахівці в цій галузі ми прагнемо зберігати і підтримувати найміцніші партнерські зв'язки. Ці цілі і визначають нашу повсякденну діяльність. Наше пріоритетне завдання - створення систем захисту вантажів при перевезенні та доставці від ударів і пошкоджень за допомогою повітряної захисної упаковки AIRmove2. Наша діяльність отримала визнання в сферах виготовлення автозапчастин, медпрепаратів і медвиробів, електроніки та побутових приладів.

Про нас

Найбільш значуще досягнення в нашій діяльності - зниження логістичних витрат на пакувальні матеріали та упаковку вантажів. Ми не тільки вирішуємо питання безпечного транспортування вантажів, а й ряд техніко-економічних завдань:

  • Зниження вартості упаковки;
  • Виробництво захисної упаковки за місцем;
  • Висока швидкість виробництва упаковки;
  • Економія складських площ для зберігання упаковки;
  • Можливість інтеграції в автоматизовані процеси упаковки.
Про нас

Система гнучкої захисної упаковки з повітряними подушками AIRmove2 впроваджується на основі комплексного аналізу існуючих процесів пакування, який враховує аспекти швидкості і гнучкості, а також ергономіки і ефективності. Це дозволяє нам надавати нашим клієнтам обладнання відповідно до їх потреб. А наші інженери-наладжувальники завжди оптимізують процес виробництва захисної упаковки, тому ми завжди можемо запропонувати клієнтам краще рішення. Крім того, дослідницька робота з передовими технологіями в нашому технологічному центрі і випробувальної лабораторії дозволяють тестувати нашу продукцію у відповідності з найвищими стандартами.

Заснована як сімейна компанія в 1874 році, Storopack працює під назвою Storopack Hans Reichenecker GmbH з 1959 року і знаходиться в Метцінгене, Німеччина. Маючи сертифіковані виробничі потужності і офіси по всьому світу, Storopack має децентралізовану структуру і завжди знаходиться в безпосередній близькості від клієнта. 2520 співробітників працюють в 66 пунктах у 18 країнах світу, а наша продукція доступна в більш ніж 50 країнах. Підрозділ пакування представлено в Європі, Північній Америці, Південній Америці, Азії та Австралії, а продукти доступні в більш ніж 40 країнах, в тому числі і Україні. Провідні компанії обрали для захисту і пакування своєї продукції рішення від Storopack і стали нашими партнерами.