Гарантія і сервіс на обладнання і матеріали Storopack

Компанія Прімавєра є офіційним представником Storopack в Україні і дотримується високих стандартів якості сервісу. Ми надаємо нашим клієнтам комплекс послуг технічного обслуговування обладнання та своєчасну поставку запасних частин і витратних матеріалів:
•    Проводимо пусконалагоджувальні роботи;
•    Навчаємо і інструктуємо ваших співробітників;
•    Надаємо технічне обслуговування обладнання;
•    Забезпечуємо гарантійний ремонт.

Надійність пропонованих нами обладнання і матеріалів гарантовано системою управління і контролю якості Storopack. Кожна деталь обладнання, включаючи рулони пакувальної плівки, мають власний унікальний номер. У разі виявлення браку некондиційний елемент буде негайно замінений, а також проведено розслідування, де і на якому етапі стався збій, який призвів до браку. Німецька педантичність і скрупульозність на всіх етапах виробництва і відповідальний підхід дозволили створити систему, яка практично виключила рекламаційні звернення.

Так само ви можете отримати консультацію з питань роботи та експлуатації обладнання для виробництва надувної захисної обгортки звернувшись за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши форму зворотного зв'язку. Ми підберемо персональне рішення для вашого бізнесу, забезпечимо необхідною інформацією, консультаціями та сервісом.

Уважно вивчіть інструкції до відповідних пристроїв і умови гарантійного обслуговування. Дотримуйтесь правил експлуатації і своєчасно проводите заміну запасних частин і матеріалів.