AIRmove²

AIRmove²

AIRmove² - універсальна машина для виробництва захисної обгортки в оперативному режимі прямо за місцем. Завдяки цьому пристрою ви вирішите завдання обгортки і фіксації товару в коробці, а так само заповнення пустот, забезпечивши надійну амортизацію вантажу під час перевезення. Простота, легкість в роботі і обслуговуванні дозволять впровадити цю систему в ваш логістичний цикл, швидко навчити персонал, а німецька якість і надійність обладнання забезпечать стабільну роботу без збоїв і рекламацій. Машина AIRmove² використовує 4 типи плівки: Void, Bubble, Wrap і Cushion, що дозволяє виготовляти повітряні подушки різних форм, які підходять для різних типів упаковки. Така універсальність дозволяє ефективно захистити крихкі товари при транспортуванні.

AIRmove²

Машина AIRmove² компактна, її розміри складають 370 * 364 * 327 мм, а вага - 6,5 кг. Її легко інтегрувати в робочій зоні на столі, підставці або навіть стіні. Машина має зручний екран дисплея, а також може управлятися за допомогою ручної кнопки або ножної педалі. Вибір типу плівки або обсягу заповнення повітряних подушок відбувається одним натисканням кнопки. Тримач ролика плівки має кут нахилу 45 градусів, що спрощує процес заправки і видалення плівки. Функція швидкого запуску робить апарат готовим до використання відразу ж після запуску.

AIRmove² забезпечує продуктивність 10 погонних метрів плівки на хвилину і ідеально підходить для формування до 500 упаковок за зміну. А комбінуючи чотири типи плівки і ступінь їх наповнення повітрям, можливо виготовляти повітряну захисну упаковку різних форм. При цьому вам не потрібно додаткове обладнання - плівка наповнюється повітрям з атмосфери приміщення. Потужність пристрою при роботі складає 76Вт і 3Вт в режимі очікування. Машина AIRmove² ідеально підійде для інтернет-магазинів, виробників різної фурнітури і крихких виробів, підприємств косметичної і фармацевтичної промисловості та інших галузей, де стоїть завдання надійного захисту товарів при транспортуванні, захищаючи їх від ударів, подряпин та інших механічних пошкоджень.